|MG|^Team
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


|MG|^Team
 
HomePortalGalleryLatest imagesБарајРегистрирајте сеВлез

 

 Кондомите исклучиво во кола !!!!

Go down 
АвторПорака
Maako

Maako


Posts : 137
Join date : 2011-02-26

Кондомите исклучиво во кола !!!! Empty
ПишувањеПредмет: Кондомите исклучиво во кола !!!!   Кондомите исклучиво во кола !!!! EmptyВто Мар 29, 2011 7:11 pm

Си бев среќен со девојката. Се забавувавме околу една година, ни беше супер и на крајот решивме да се венчаме. Постоеше само една работа што многу ме вознемируваше: нејзината помлада сестра. Таа има 20 години, секогаш носи мини сукњи и маиц...и со длабоко деколте. Кога сум во нејзина близина обавезно и ја гледам нејзината долна облека. Еден ден сестрата на мојата идна невеста ме викна да одам кај неа за да ги видам поканите за свадбата. Кога стигнав таму, таа беше сама. Ми шепна на уво дека отсекогаш ме посакувала, а јас скоро ќе бидам оженет. Ми рече дека сака да води љубов со мене барем еднаш пред да се оженам со нејзината сестра. Бев во тотален шок, не можев ништо да кажам. Ми рече само:
“Јас одам горе во мојата соба, ако сакаш само дојди и земи ме”.
Јас тотално се укочив од шок и ја гледав како се качува на горниот спрат. Кога се качи горе ги соблече гаќите и ги фрли на мене. Стоев така укочен уште некој миг и тогаш се свртев и почнав да трчам низ излезната врата, накај колата. Во тој момент ги приметив мојата идна сопруга и нејзиниот татко како доаѓаат накај мене. Мојата девојка ме гушна и ми рече:
“Мил мој, знаев дека си вистинскиот”, а нејзиниот татко додаде:
“Овој мал тест ме увери дека ќе ја дадам ќерка ми во вистинските раце. Честитам младичу. Добредојде во фамлијата”.

ПС:Секогаш кондомите чувајте ги во колата!
Вратете се на почетокот Go down
 
Кондомите исклучиво во кола !!!!
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
|MG|^Team :: ۰•● FUN PART ●•۰ :: Vicevi-
Отиди до: