|MG|^Team
 
HomePortalGalleryПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 Пијан шофер

Go down 
АвторПорака
Maako

avatar

Posts : 137
Join date : 2011-02-26

ПишувањеПредмет: Пијан шофер   Вто Мар 29, 2011 7:16 pm

Полицаец запира шофер кој вози со огромна брзина и го тера да дува за да му го провери алкохолот во крвта.
- Апаратот покажува дека сте пијан!
- Апаратот не ви е исправен. Еве ви 100 евра да си го поправите.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
 
Пијан шофер
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
|MG|^Team :: ۰•● FUN PART ●•۰ :: Vicevi-
Отиди до: