|MG|^Team
 
HomePortalGalleryПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 Срамота е, Ферари

Go down 
АвторПорака
Maako

avatar

Posts : 137
Join date : 2011-02-26

ПишувањеПредмет: Срамота е, Ферари   Вто Мар 29, 2011 7:14 pm

Драг тате,

тука во Берлин е прекрасно, луѓето се фини, и многу ми се допаѓа. Но, тате... мене ми е многу срам кога одам на училиште со моето чисто златно Ферари 599, додека сите мои пријатели па дури и професорите пристигнуваат со воз.

Твојот син,

Насер.Драг сине,

20 милиони долари се испратени на твојата сметка. Те молам, престани да не срамиш пред луѓето. Оди и ти купи си еден воз.

Те сака,

твојот татко.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
 
Срамота е, Ферари
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
|MG|^Team :: ۰•● FUN PART ●•۰ :: Vicevi-
Отиди до: