|MG|^Team
 
HomePortalGalleryПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 Курти... xD

Go down 
АвторПорака
Maako

avatar

Posts : 137
Join date : 2011-02-26

ПишувањеПредмет: Курти... xD   Вто Мар 29, 2011 7:13 pm

Си било едно дете кое се викало курти.

Било мн немирно и наставничката го избркала...курти отишол от другара страна и почнал на прозорот да гледа и да се смее..

Децата почнале да викаат:- курти енего курти гледа курти гледа

Наставнилката прашала: - каде е?

За тоа време курти влегол во училничата и децата викнале:
- ее наставничке курти влезе курти влезе
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
 
Курти... xD
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
|MG|^Team :: ۰•● FUN PART ●•۰ :: Vicevi-
Отиди до: