|MG|^Team
 
HomePortalGalleryПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 Пијан маж xD

Go down 
АвторПорака
Maako

avatar

Posts : 137
Join date : 2011-02-26

ПишувањеПредмет: Пијан маж xD   Вто Мар 29, 2011 7:06 pm

Влегува маж дрво пијан во спалната соба и и вели на жената,
- Жено, многу те сакам, ајде да водиме љубов!
Жената: Бегај бе пијаницо, имам добиено...
Мажот не ја ни слушнал и почнал да си врши работа.
Следното утро кога се разбудил што да види, цел кревет крв, а жена му ја нема, шокиран мажот вика:
- Леле сум ја убил!
Оди во купатило се погледнува во огледало и извикува:
- Лелееее сум ја изел!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
 
Пијан маж xD
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
|MG|^Team :: ۰•● FUN PART ●•۰ :: Vicevi-
Отиди до: