|MG|^Team
 
HomePortalGalleryПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 Женска мисла

Go down 
АвторПорака
Maako

avatar

Posts : 137
Join date : 2011-02-26

ПишувањеПредмет: Женска мисла   Вто Мар 29, 2011 7:05 pm

Една женска мисла случајно се нашла во машка глава.
Женската мисла погледнала наоколу, немало никој. Било темно и тихо. Викала мислата но никој не одговарал. После некое време покрај женската мисла поминала една машка мисла со огромна брзина.
Женската мисла се развикала:
- Ејјјјјј, кај си се затрчал, кај се сите останати?!
Машката мисла:
- Е како каде – сите се долу.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
 
Женска мисла
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
|MG|^Team :: ۰•● FUN PART ●•۰ :: Vicevi-
Отиди до: