|MG|^Team
 
HomePortalGalleryПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 Цигара.... xD

Go down 
АвторПорака
Maako

avatar

Posts : 137
Join date : 2011-02-26

ПишувањеПредмет: Цигара.... xD   Вто Мар 29, 2011 7:02 pm

Што е цигара? - Сомелен тутун завиткан во хартија ,каде на едната страна има оган, а на другата будала.

Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
 
Цигара.... xD
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
|MG|^Team :: ۰•● FUN PART ●•۰ :: Vicevi-
Отиди до: