|MG|^Team
 
HomePortalGalleryПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 8-ми Март

Go down 
АвторПорака
Maako

avatar

Posts : 137
Join date : 2011-02-26

ПишувањеПредмет: 8-ми Март    Вто Мар 29, 2011 7:00 pm

Разговараат маж и жена и мажот и вели на жената:

-Жено што да ти земам за 8-ми Март?

-Ништо мажу не мора толку многу да се секираш за мојот поклон.

- Знам што ке ти земам. Ќе ти земам 100 евра сигурно, а можеби и на вечера ке те носам.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
 
8-ми Март
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
|MG|^Team :: ۰•● FUN PART ●•۰ :: Vicevi-
Отиди до: