|MG|^Team
 
HomePortalGalleryПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 продавница

Go down 
АвторПорака
Maako

avatar

Posts : 137
Join date : 2011-02-26

ПишувањеПредмет: продавница   Вто Мар 29, 2011 6:56 pm

Влегла жена во продавница. Го прашала продавачот : „ Колку пари е едно чоколадо?“

Тој и одговорил: „Пет бакнежи.“ А таа рекла : Добро , после баба ми ќе ти плати.“
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
 
продавница
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
|MG|^Team :: ۰•● FUN PART ●•۰ :: Vicevi-
Отиди до: