|MG|^Team
 
HomePortalGalleryПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 Разлика...

Go down 
АвторПорака
Maako

avatar

Posts : 137
Join date : 2011-02-26

ПишувањеПредмет: Разлика...   Вто Мар 29, 2011 6:42 pm

Која е разликата помеѓу кобасиците и политичките партии?
И двете би ти се згадиле кога би видел како настануваат.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
 
Разлика...
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
|MG|^Team :: ۰•● FUN PART ●•۰ :: Vicevi-
Отиди до: